-تهران - کوی نصر - خیابان علالی غربی (پیروزی) -پلاک ۱۱۵- طبقه دوم - واحد۳ | تلفکس :۹ - ۸۸۴۸۶۷۷۸ | ۸۸۲۵۹۷۹۳ مشاوره رایگان : ۰۹۱۲۱۰۰۱۷۶۳

تلفکس :۹ - ۸۸۴۸۶۷۷۸ | ۸۸۲۵۹۷۹۳ مشاوره رایگان : ۰۹۱۲۱۰۰۱۷۶۳

مشاوره رایگان

۰۹۱۲۱۰۰۱۷۶۳

بازسازی ساختمان برای بهبود انرژی

بازسازی ساختمان برای بهبود انرژی

بازسازی ساختمان برای بهبود انرژی اغلب می تواند هزینه برتر از ساخت یک تأسیسات جدید باشد. به دلیل اینکه ساختمان های موجود از بزرگترین بخش محیط زیست ساخته شده اند، به منظور کاهش مصرف انرژی و همچنین هزینه گرمایش و خنک کننده و... بهینه سازی می شوند.

پنجشنبه 14 دی 1396
masoumi

بازسازی ساختمان برای بهبود انرژی فرصت های قابل توجهی برای کاهش مصرف انرژی جهانی و انتشار گازهای گلخانه ای می دهد. بازسازی یا مقاوم سازی ساختمان یکی از رویکردهای اصلی برای دستیابی به پایداری در محیط زیست با قیمت نسبتاً پایین و میزان جذب بالا در نظر گرفته می شود. اگر چه طیف گسترده ای از تکنولوژی های پیشرفته در دسترس وجود دارد، روش هایی برای شناسایی مقرون به صرفه ترین اقدامات تکمیل برای پروژه های خاص هنوز یک چالش فنی عمده است. بازسازی ساختمان برای بهبود انرژی اغلب می تواند هزینه برتر از ساخت یک تأسیسات جدید باشد. به دلیل اینکه ساختمان های موجود از بزرگترین بخش محیط زیست ساخته شده اند، به منظور کاهش مصرف انرژی و همچنین هزینه گرمایش و خنک کننده و... بهینه سازی می شوند. اما صرفه جویی در انرژی، تنها دلیل برای ارتقاء و مقاوم سازی ساختمان های موجود نیست. هدف باید ایجاد یک ساختمان با کارایی بالا با استفاده از یک فرآیند طراحی یکپارچه، در طی مرحله برنامه ریزی یا فرماندهی باشد که تمام اهداف طراحی کلیدی را برآورده کند. این مقاله را نیز در خصوص بازسازی مطالعه بفرمایید. طراحی مجدد و تثبیت کننده های بزرگ برای ساختمان های موجود برای اجرای طرح های پایدار هزینه های عملیات و اثرات زیست محیطی را کاهش می دهد و می تواند سازگاری، دوام و انعطاف پذیری  و مقاوم سازی ساختمان را افزایش دهد.

توصیه هایی در مورد بازسازی ساختمان برای بهبود انرژی : 

هنگامی که شما مشخص کرده اید که دیگر شرایط ساختمان مانع پیشرفت برای پایداری و بهبود عملکرد انرژی نیست، شما باید یک برنامه داشته باشید و یک دنباله ای از فعالیت ها را دنبال کنید تا بهترین گزینه ها برای بهبود انرژی و پایداری را تعیین کنید. مقاله ای را با عنوان بادبند جهت اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید.

  • ابتدا تعیین کنید که آیا سیستم های موجود در سطح مطلوب عمل می کنند قبل از اینکه جایگزین تجهیزات موجود با تجهیزات جدید بهره وری بالاتر شوند. این را می توان با انجام یک ممیزی انرژی انجام داد.
  • برنامه ای برای بهینه سازی بازیافت و استفاده مجدد از آوارهای تخریب و زباله های ساختمانی برای به حداقل رساندن زباله های فرستاده شده به دفن زباله ها ایجاد کنید.
  • مدلهای شغل را ارزیابی کنید، سپس نور روز، هوا و تهویه هوا و سنسورهای نور را در مکان های مناسب اعمال کنید.
  • تعیین اینکه آیا تهویه طبیعی و مصرف هوای تازه جایگزین های مناسب برای کاهش بارهای گرمایش و خنک کننده هستند.
  • گزینه های انرژی تجدید پذیر را بررسی کنید که می تواند خرید انرژی های مبتنی بر سوخت فسیلی را جبران کند.
  • دستگاه های خورشیدی را برای پنجره ها و درب ها در نظر بگیرید، علی الخصوص کسانی که برق را با دستگاه های فتوولتائیک ( PV ) تولید می کنند.
  • اگر ساختمان نیاز به ارتقاء امنیتی داشته باشد، پنجره ها را در برابر انفجار ارزیابی کنید. اگر ساختمان در یک منطقه با سر و صدای زیاد واقع شده باشد، پنجره هایی را که شامل کاهش کورس داخلی می شوند، ارزیابی کنید.
  • تعیین اینکه آیا یک سقف سرد یا سقف سبز روش های مقرون به صرفه ای برای کاهش حرارت است

  بازسازی ساختمان برای بهبود انرژی1

ثبت نظر

ارسال